UBER

UBER uygulaması ile yabancısı olduğunuz bir yerde güvenli şekilde yolculuk edebilirsiniz. Malum ülkemizde olduğu gibi yurt dışındada taksiler tarafından dolandırılmaktan hep korkarız. Uber uygulaması ile tutarı önceden görme şansımız var. Bunun sayesinde dolandırılmaktan kurtuluyoruz. Çoğu yerde taksilerden de daha hesaplı bir ulaşım sağlamış oluyorsunuz. Bu uygulamayı yüklemenizi kesinlikte tavsiye ediyorum.

Aynı zamanda araçta bir şeyinizi unutursanız dahi, o kişiye yada UBER’e ulaşarak durumu bildirdiğinizde, unuttuğunuz eşyanızı geri alma ihtimalinize bulunmaktadır.

Uygulamayı yüklediğinizde, yukarı gördüğünüz gibi konumunzu otomatik olarak algılamaktadır. Sadece gitmek istediğiniz yeri seçmeniz yeterli. Daha sonrasında size tutarı gösterecektir. Uygun bulursanız çağır dediğiniz anda en yakındaki UBER şöförlerine bildirim gidecektir Uygun olan bir UBER sürücüsü sizi kabul edebilir. Daha sonra aracın nerede olduğunu, size ne kadar yaklaştığını yine bu ekrandan takip edebilirsiniz.

 

UBER ile yolculuklarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

.

 

 

UYGULAMAYA BU KOD İLE KAYIT OLURSANIZ İLK YOLCUĞUNUZ da 10 TL indirim kazanabilirsiniz  🙂

davet kodu: T39V7

direk link üstünden de kayıt olabilirsiniz

https://www.uber.com/invite/t39v7

Uygulamya yukarıda kod veya link üzerinden kayıt olduğunuz takdirde, ilk yolculuğunuz da geçerli olmak üzere 10 TL indirim kazanacaksınız. Aynı zamanda banada 10 TL hediye gelecektir. Aynı şekilde sizde arkadaşlarınıza kendi kodlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

ÖDEME

Ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı veya Nakit seçebiliyorsunuz. Kredi Kartını seçerseniz hiç nakitle uğraşma derdi olmadan yolculuğunuzu güvenle yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uyulama üzerinden geçmiş yolculuklarını görebilirsiniz. Böylelikle daha öncede bahsetmiş olduğum gibi bir eşyanızı unuttuğunuzda bunu direk bildirebilirsiniz.

 

Uygulamayı indirmek için:

Apple: https://itunes.apple.com/tr/app/uber/id368677368?mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubercab&hl=tr

Comments (1):

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.