TOFD için iyilik peşinde koşuyorum!

0
63

Merhaba,

Bu sene 11 Kasım 2018 günü gerçekleşecek olan 40.İstanbul Maratonu’nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği‘nin Yol Arkadaşım Olur Musun projesini destekleyerek iyilik peşinde koşacağım.

Bugüne kadar tüm koşularımı kendim için yaptım. Hep daha iyi nasıl koşabilirim, nasıl en kısa sürede bitirebilirim diye çalıştım. Bu sefer daha farklı ve gerçekten anlamlı bir şey için koşuyor olacağım. 15KM’lik parkurda “İtici Güç” olarak yer alıyorum. Engelli arkadaşlarımızı iterek koşuyu bitireceğiz ve bir farkındalık yaratmaya çalışacağız.

Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, hayatını başkalarına bağımlı olmadan,  kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır. Sende bu projeye bağış yaparak onlara destek olmak ister misin?

1 engellinin sosyal hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL’dir.

Tek başımıza belki bunu karşılayamayız ama çoğunluğun desteğini alabilirsek belki bir arkadaşımızı sosyal hayatın içine dahil ederek onu çok mutlu edebiliriz

Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

https://bagis.adimadim.org?ccid=CC31950

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan bu linke tıklayabilirsin
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31950

Sevgiler
Beycan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.